IT Support Specialist

Kragujevac, Srbija

Glavni zadaci uključuju:

  • Prijem i evidentiranje zahteva od korisnika u Redmine tiket sistemu
  • Rešavanje zahteva korisnika ili eskalacija na viši nivo podrške
  • Pružanje povratnih informacija korisnicima o statusu rešavanja zahteva
  • Otklanjanje softverskih i hardverskih problema
  • Kreiranje baze znanja na Redmine portalu
  • Kreiranje nedeljnih i mesečnih izveštaja o aktivnostima

Uslovi konkursa:

  • Završene osnovne studije iz oblasti informacionih tehnologija (ili status završne godine studija)
  • Odlično poznavanje MS Office paketa i Windows OS-a, sa prednošću poznavanja Linux OS-a
  • Poznavanje mrežne infrastrukture
  • Engleski jezik na nivou B1/B2 i stručna terminologija
  • Vozačka dozvola B kategorije

Šta možete očekivati od nas:

  • Odličnu priliku za učenje i profesionalni razvoj u jednoj od najuspešnijih kompanija u zemlji
  • Priliku da radite u timu koji postiže vrhunske rezultate
  • Mogućnost da kroz rad napredujete i usavršavate se profesionalno
  • Plaćene treninge i obuke kao pomoć u vašem daljem razvoju
  • Konkurentnu platu i paket beneficija

Samo kandidati koji uđu u najuži izbor biće kontaktirani.

Opis posla

Lične informacije
Profesionalne informacije