Junior WEB Shop Prodavac

Kragujevac, Srbija

Ključne aktivnosti:

•    Prodaja robe putem WEB Shop kanala, odgovori na upite, telefonska i chat komunikacija sa kupcima

•    Pružanje podrške klijentima prilikom izbora robe putem e-maila i telefona

•    Praćenje porudžbina kupaca putem portala

•    Fakturisanje robe, praćenje realizacije uplata i isporuke robe

•    Upravljanje zalihama i praćenje stanja lagera i rezervi u cilju pripreme robe za isporuku

•    Saradnja sa kurirskom službom radi organizacije transporta

•    Saradnja sa timom za marketing na promociji proizvoda

•    Ažuriranje akcijskih artikala na sajtu

•    Praćenje konkurencije radi unapređenja online prodaje

Uslovi za konkurisanje:

•    Minimum srednje obrazovanje

•    Napredni korisnik računara i mobilnih uređaja

•    Osnovno Poznavanje Excel-a

•    Obavezno znanje engleskog jezika

•    Izražene prodajne i pregovaračke sposobnosti

Od nas možete očekivati:

•    Odličnu priliku za profesionalni razvoj u jednoj od najuspešnijih kompanija u zemlji

•    Priliku da radite u timu koji postiže vrhunske rezultate na tržištu

•    Mogućnost za kontinuirano napredovanje i stručno usavršavanje

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Opis posla

Lične informacije