Menadžer kategorije za semena povrtarskih i ratarskih kultura

Inđija, Srbija

Ovaj posao nije javno dostupan (Interna upotreba). Samo osobe sa direktnim linkom mogu da se prijave.

Broj izvršioca: 2

Aktivnosti i odgovornosti:

  • Aktivno razvijanje odnosa sa ključnim dobavljačima i učestvovanje u pregovorima sa njima
  • Vršenje nabavke semenske robe od dobavljača, praćenje kontrole kvaliteta i koordiniranje aktivnostima isporuke
  • Kreiranje predloga cenovne politike
  • Kontinuirano praćanje realizacije planova prodaje i stanja zaliha semenske robe iz kategorije
  • Povremeni obilazak terena u cilju neposrednog praćenja tržišnih trendova i razvoja kategorije
  • Vršenje analiza prodaje semenske robe iz kategorije i davanje predloga za unapređenje prodaje
  • Učestvovanje u svim marketinškim aktivnostima u vezi sa prodajom semenske robe u okviru kategorije
  • Izrada predloga godišnjih planova nabavke i prodaje semena u okviru kategorije
  • Izrada različitih izveštaja za potrebe menadžmenta

Uslovi za konkurisanje:

  • Završen poljoprivredni fakultet (ratarsko-povrtarski, opšti ili agroekonomski)
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima minimum 3 godine
  • Aktivno znanje engleskog jezika (min nivo B2)
  • Razvijene analitičke sposobnosti
  • Razvijene prezentacione i pregovaračke veštine
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poznavanje MS Excel-a min na srednjem nivou

Nudimo Vam:

  • Odličnu priliku za učenje i profesionalni razvoj u jednoj od najuspešnijih kompanija u zemlji
  • Rad u timu koji postiže vrhunske rezultate
  • Mogućnost da kroz rad napredujete i usavršavate se
  • Plaćene treninge i obuke kao podršku u daljem razvoju

Opis posla

Lične informacije
Profesionalne informacije