Menadžer prodaje na terenu- pesticidi, đubriva i semena

Srbija, Srbija

Opis posla:

  • Organizacija i realizacija prodaje proizvoda iz portfolia Agromarketa (pesticidi, đubriva i semena)
  • Vršenje naplate i praćenje realizacije naplate
  • Davanje predloga za poboljšanje prodaje
  • Promocija proizvoda, praćenje stanja na tržištu
  • Pozicioniranje novih proizvoda na tržištu
  • Praćenje i proširivanje prodajne mreže, uz kontinuiran obilazak klijenata
  • Praćenje robno- finansijske dokumentacije
  • Poštovanje komercijalne politike Agromarketa

Neophodni uslovi:

  • Visoko obrazovanje- Poljoprivredni fakultet (fitomedicina ili smerovi modula biljna proizvodnja)
  • Vozačka dozvola B kategorije uz aktivne vozačke sposobnosti
  • Razvijene komunikacione i pregovaračke veštine
  • Radno iskustvo nije neophodno

Nudimo Vam:

  • Odličnu priliku za profesionalni razvoj i usavršavanje
  • Priliku radite u timu koji postiže vrhunske rezultate
  • Stimulativnu zaradu i jasan sistem nagrađivanja
  • Odlične radne uslove i benefite

Opis posla

Lične informacije
Dodaj
Profesionalne informacije