Menadžer stručne službe za ishranu bilja

Subotica, Kragujevac, Srbija

Potreban broj izvršilaca: 2

Tereni:

  1. severni Banat i Bačka (Bačka Topola, Mali Iđoš, Subotica, Ada, Kanjiža, Kikinda, Novi Kneževac, Senta, Čoka, Bečej)
  2. centralna Srbija (Gornji Milanovac, Čačak, Lučani, Arilje, Požega, Užice, Kraljevo, Ivanjica)

Zadaci i odgovornosti:

  • Obilazak kupaca i promocija sredstava za ishranu bilja iz portfolia Agromarketa
  • Praćenje stanja useva, davanje stručnih saveta i preporuka poljoprivrednim proizvođačima za korišćenju sredstava za ishranu bilja
  • Po potrebi učestvovanje u lokalnim medijima radi promocije sredstava za ishranu bilja
  • Učestvovanje u realizaciji stručnih prezentacija i sajmova
  • Promocije novih preparata i priprema tržišta za uvođenje novih preparata u budućnosti
  • Vršenje procena setvene strukture i proširivanje baze poljoprivrednih proizvođača
  • Postavljanje i praćenje proizvodnih ogleda kod poljoprivrednih proizvođača u cilju promocije Agromarket tehnologije
  • Učestvovanje u svim marketinškim aktivnostima koje za cilj imaju promociju sredstava za ishranu bilja

Potrebni uslovi:

  • Poljoprivredni fakultet- smer melioracije, voćarski ili ratarski
  • Iskustvo u poljoprivrednoj proizvodnji minimum 2 godine
  • Izražene komunikativne i pregovaračke veštine
  • Vozačka dozvola B kategorije uz aktivne vozačke sposobnosti
  • Poznavanje MS Office paketa
  • Znanje engleskog jezika

Nudimo vam:

  • Izazovne zadatke i radno okruženje u kome ćete razvijati Vaše veštine
  • Stimulativnu zaradu i odlične radne uslove

Opis posla

Lične informacije
Dodaj
Profesionalne informacije
Dodaj